Ucuz Plywood
17 Mart 2017
Ankara Plywood
17 Mart 2017
Çam Plywood

Çam Plywood

Rus huş un anlamını bilmek isteyenler için rus en fazla inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan bir malzeme olan suya son derece dayanıklı ve su geçirgenliği en az, kabarma riskini %100 olarak etkisizleştiren bir kontraplaktır. Suya dayanıklılığı yüksek olduğu için de inşaat sektöründe en çok tercih edilenler arasına girmiş bulunmaktadır.

Beton kapıların hazırlanmasında kullanılarak dayanıklılığı arttıran en destekleyici maddelerden biridir. Buda daha güvenli ve sağlam bir kapı yapımını sağlamaktadır. Tek başına da gayet uyumlu filmler çekilerek de kullanılabilen rus huş en kaliteli malzemelere ve yapıya, renge uyum sağlayarak sizin işinizi zorlaştırmanın aksine kolaylaştırmakta ve malzeme maliyetini de oldukça düşürmektedir. Rus huş plywood un hafifliğine aldanarak sağlamlığından şüphe eden kişiler için rus huşun eğilme payının %0 olduğunu ve suya eksininde bu seviyede olduğunu söylemek isteriz.

İnşaat sektöründe kullanılan bu rus huş malzemesinin birçok çeşidi ve imalat ülkesi bulunmaktadır ve buna göre isim alarak ülkelerin adlarını alarak ayrılmaktadırlar. Genelde Finlandiya rus huş ,Rusya rus huş, Romanya rus huş, Hindistan rus huş, Endonezya rus huş, Malezya rus huş, şili rus huş, brezilya rus huş, A.B.D rus huş ve Kanada rus huş adları altında piyasada oldukça bulunmaktadır. Bu piyasanın geliştiğini gören üreticiler Türkiye dede rus huş üretimini yapmaya başlayarak ithalat ve ihracat sektörünü başlatmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir