Çam Plywood
Rus Birch
17 Mart 2017
Plywood Fiyatları
Plywood Üretimi
17 Mart 2017
Syply Plywood

Syply Plywood

Asıl adı plywood olan malzeme günümüz Türkçesine uyarlanarak Türkiye pazarında adı pleymut olarak ta geçmektedir. Pleymut kusursuz hafifliği ile yapılarınızda veya diğer kullanım alanlarınız da birçok sektöre hizmet etmektedir. Pleymut ahşaptan yapılan genellikle kontrplak görünümlü ve o tarza benzer bir malzeme olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Pleymut kullanımında en yüksek verimi alabilmek için dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar şunlardır. Pleymut sertliği ve esneme payının olmamasına, kullanılan tutkalın kalitesinin birinci sınıf olmasına ve adının WBP yani wheather boil proof olmasına, yapılışı sırasında sağlanan ve uygulanan basıncın ve fenolik filmin kalitesine dikkat ederek hem güzel bir yapıya hem de uzun süreli kullanabileceğiniz, hakkında hiçbir şikâyet alınmamış pleymut a sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda pleymut’un Türkiye piyasasına yüksek kazanç ve alışveriş sağlaması ile birlikte, kötü amaçlı insanların piyasaya çıkarak pleymut adı altına sığınarak Çin yapımı kavaktan yapılmış çeşitlerde bulunmaktadır.

Firmamız olarak saf pleymut kullanarak ne ilerde bizden şikâyetçi olmanızı nede sizin sağlığınızı riske atmak istememekteyiz. Bu yüzden de hem güvenli hem de bir o kadar sağlam bir pleymut malzemesi üreterek sizi en memnun şekilde alışverişinizi yapmanızı sağlamaktayız. Ayrıca yaptığımız pleymut üzerinde gereksiz açılmış delikler var ise macun ile kapatarak ilerde bir çatlama yapmasını ve sağlığınızı, güvenliğinizi tehlikeden uzak tutmak için önlem alıyoruz. Sizin de pleymut ihtiyacınız var ise bizi tercih etmek ile en uygun fiyatlı ve güvenli hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir