Plywood Fiyatları

Plywood Fiyatları
Plywood Üretimi
17 Mart 2017
Ucuz Plywood
17 Mart 2017
Çam Plywood

Çam Plywood

Plywood ince ve hafif ama bir o kadar dayanıklı, kullanımı oldukça rahat ve basit, ayrıca çevreye verdiği en az zararı ile çevre dostu, kullanım alanı olarak çok fazla yerde kullanabilme seçeneği ile yapılan bir malzemedir. Mekanik ve çelik dayanıklılığına sahip olan plywood un en büyük avantajı ve her yerde tercih edilmesinin sebebi hafifliğinin yüksek olmasıdır.

Ne amaçla kullanılır?
Genelde kalıp işlerinde destekleyici ve yardımcı olarak, inşaat iskeleleri kurulumunda ve diğer iskelelerde, iç tasarım ve çatı kaplama işlerinde, parke ve yer zemini üretiminde, kapı, ofis eşyaları üretiminde, raf yapımı ve marangozhanelerde, tahtadan görünümlü masa ve sandalye oturma takımlarında, Gemilerin bazı odalarında, hayvan ve kimyasal taşıma araçlarında yüksek yalıtım amaçlı, büyük otobüslerde, tren vagonlarının zemin yada yan cidarlarında da bir seçenek olarak kullanılmaktadır.

Size sağlayacağı faydalar nelerdir?

Plywood malzemesi neme ve kimyasal atıklara (asit, kolonya, su) karşı yüksek dayanma gücüne sahiptir. Diğer alternatif malzemelerin yanında plywood daha ucuz bir maliyete sahiptir. En önemli özelliği olarak daha dayanıklı ve hafiftir. Güven konusunda güvenebileceğiniz temizlik konusunda ise gayet sağlığa uygun teknolojiler ile üretilmiştir. Çevreye geri dönüşümü kolay kazanılan ve en düşük çevre zararı ile çevre dostu bir malzememizdir.Bu yüzden firmamız olarak bizi tercih ederseniz plywood hizmetimiz de en güvenli ve estetik malzemelerimiz ile sizin memnun kalmanızı sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir