Çam Plywood
Plywood Fiyatları
17 Mart 2017
Çam Plywood
Huş Plywood
17 Mart 2017

Plywood hizmetimizi seçerek genelde kullanım alanı olarak oyuncak yapımı,oyun salonları tasarımı,müzik aletleri (org,keman,violin) kesim ve atölye,mutfak tezgahlarında, köpek ve hayvan kulübelerinde,kay kay ve gösteri platformları ya da sahalarında, yarışma için düzenlenecek tırmanma panolarında, büyük hoparlör ve kolonların yapımında sizlere plywood ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Peki neden plywood yani biz?

Plywood ağaç tabakalarını hammadde olarak kullanıldığı bir çeşit kalıpdır. Görünüşü ile dayanıklılığı konusunda güven veren plywood şaşırılacak derecede hafifliği ile sektöründe en iyi destekleyici ve yardımcı alternatif seçenek olabilmektedir. Plywood birçok yerde ve seçenekte kullanılarak randıman alabileceğiniz bir malzemedir. Tabi plywood’un da birçok kalitede bulabilirsiniz. Ama sizin için en önemlisi en uygun fiyata en iyi kalitede bir playwood bularak en iyi hizmeti almaktır.

Plywood kullanılmak için seçildi ise eğer bu malzemenin en iyi randımanı vermesi için 2 madde daha gerekmektedir. Bu malzemeler tutkal olarak plywood özel tutkalı WBP adı verilan Wheather Boil Prof cinsi olmalıdır. WBP iç mekanlarda daha fazla sağlamlık gösterir. En kullanışlı ağaç cinsi sağlamlık açısından Birch(Huş) olduğu için uzun ömürlü bir kullanım istiyorsanız eğer bu ürünü tercih etmenizi tavsiye ederiz. Plywood hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize estetik, sade, eşsiz, güvenli ve şık bir tasarım ile işlerinizde yardımcı olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir